مشاوره و سفارش

هواساز داکت اسپلیت

جهت تامین گرمایش و سرمایش از طریق کانال در واحد‌های مسکونی و اداری .نصبی آسان.هزینه کمتر نسبت به دیگر محصولات سرمایشی و گرمایشی طراحی زیبا.سرمای عالی مانند کولر گازی . پرتاب باد عالی کم صدا. دارای کویل گرمایشی می‌باشد.

هواساز ایرواشر

ایرواشر برای راه اندازی تهویه مطبوع در واحدهای مسکونی، اداری و مناطق صنعتی می باشند. هر دو بر اساس تأمین هوای تمیز و خنک، عمل می کنند. ظرفیت تهویه و کانال کشی برای هواسازها فراهم می باشد و ایرواشرها نیز برای آپارتمان ها، بسیار کاربردی هستند.

مینی چیلر

 همان طور که از نامش پیداست، چیلری کوچک با ظرفیت محدود (معمولاً کمتر از 10تن تبرید) می باشد. دستگاهی برای تولید آب سرد که اصلی ترین استفاده آن سرمایش ساختمان های مسکونی است. مینی چیلر در دسته چیلرهای تراکمی قرار می گیرد که بواسطه اهمیت راه اندازی و بهره برداری آسان از سیستم های HVAC، کندانسور مینی چیلرها به شکل هوا خنک طراحی و تولید می شود.

فن کویل

 فن کویل (FCU) وسیله ای ساده است که شامل مبدل حرارتی و فن است. این دستگاه بخشی از سیستم تهویه مطبوع موجود در ساختمان های مسکونی، تجاری و صنعتی و … است. یک فن کویل، دستگاهی با قابلیت های گوناگون است که گاهی اوقات با مکش هوای موجود، درجه حرارت فضای محیط اطراف خود را تنظیم می کند.

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
داکت اسپلیت-سفارشیموجودتماس بگیرید
ایرواشر-سفارشیموجودتماس بگیرید
مینی چیلر-سفارشیموجودتماس بگیرید
فن کویل-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

مجموعه gm تلاش دارد در زمینه سیستمهای سرمایشی و گرمایشی خانگی و اداری با ارائه بهترین کیفیت و خدمات در راستای تولید ملی رقیب سرسخت برندهای خارجی قرار گیرد. ما افتخار داریم محصولی را روانه بازار کرده ایم که جایگزین محصولات خارجی است. محصول ما ساخت کشورمان می‌باشد.و با حذف واسطه ها با نازلترین قیمت و بهترین کیفیت به دست مشتری میرسد .هدف ما جلب رضایت مصرف کننده است .حق شماست که بهترین ها را استفاده کنید.

مدیر مجموعه جی ام

عباس ژرژ