مرجع فروش هواساز آپارتمانی

مرجع فروش هواساز آپارتمانی و شیلنگ زیر پکیج یکی از معتبر ترین و شناخته شده ترین مراجعی است که متقاضیان می توانند با مراجعه به آنجا نمونه هایی با کیفیت و بسیار مرغوب از هواساز خانگی یا آپارتمانی را با کمترین هزینه ممکن تهیه نمایند. هواساز هایی که در این مرجع به فروش می رسند دارای ابعاد مختلفی بوده و متقاضی می تواند به راحتی متناسب با فضای مورد نظر خود یکی را انتخاب نماید.

مرجع فروش هواساز آپارتمانی

مشخصات فنی هواساز آپارتمانی

مشخصات فنی هواساز آپارتمانی

هواساز های آپارتمانی یا خانگی دارای مشخصه های فنی منحصر به فردی هستند که موجب تنوع در قابلیت های استفاده از آن ها می گردد.

در ذیل به اختصار به بارز ترین مشخصات هواساز آپارتمانی اشاره می گردد:

  • سیستم عملکرد سرمایشی: این دستگاه دارای سیستم سرمایشی می باشد به این معنی که دمنده های آن در فصل گرما با چرخش نوعی گاز در لوله های مخفی که از بین موتور آن عبور می کند موجب ایجاد هوای سرد در محیط شده و محیط را خنک می کند.
  • سیستم عملکرد گرمایشی: هواساز های آپارتمانی و سیستم تهویه هوا قادر هستند در فصول سرد سال محیط خانه شما را به محیطی گرم و مطلوب تبدیل نمایند به این ترتیب که گرما را از سیستم پکیج ساختمان دریافت کرده و با عبور دادن از لوله هایی که در قسمت موتور و دمنده های آن تعبیه شده است هوای گرم را با شتاب به بیرون می دمد.
  • قابلیت چرخش هوای سرد و گرم در زوایای مختلف: این وسیله دارای پره ها و لبه های خاص و منحصر به فرد در قسمت دهانه دمنده خود هستند که به دستگاه کمک می کند هوای گرم یا سرد را به صورت یکنواخت در قسمت های مختلف محیط اعمال نماید.
  • قابلیت تنظیم سرعت چرخش هوا: هواساز آپارتمانی دارای یک سیستم کنترل از راه دور است که به فرد کمک می کند تا به دلخواه قدرت و سرعت جهش هوا به اطراف را تنظیم کند.

عرضه کننده هواساز آپارتمانی

عرضه کننده هواساز آپارتمانی

شرکت عرضه کننده هواساز آپارتمانی با قرار دادن اصل مشتری مداری در سر لوحه فعالیت های تولیدی خود تدابیری اندیشیده است که کلیه متقاضیان هواساز های تولیدی آن شرکت هر چند در دور ترین نقاط کشور باشند بتوانند با راحتی کامل و آسودگی خاطر، محصول مورد نظر خود را خریداری نموده و از مزایای آن در فصول مختلف سال بهره مند گردند.

این شرکت، تولیدات خود را به صورت های مستقیم و آنلاین در اختیار متقاضیان قرار می دهد که از این میان، عرضه غیر حضوری بیشتر از سوی متقاضیانی مورد استقبال واقع می شود که به دلیل دور بودن مسافت یا هر مشکل دیگری قادر به مراجعه مستقیم به نمایندگی های فروش این نوع محصول نمی باشند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.