مراکز تولید چیلر ایستاده

چیلرها دستگاه هایی دو منظوره برای تهویه هوا هستند که با توجه به شرایط محیط را خنک کننده و یا گرم می کنند این دستگاه ها انواع مختلفی دارند که یکی از آنها چیلر ایستاده است که با توجه به عملکرد و ظرفیت خنک کنندگی یا گرم کردن و تهویه هوا و قطعاتی که در آنها استفاده شده است قیمت گذاری می شوند، مراکز تولید چیلر ایستاده این کالاهای با کیفیت و پرفروش را به سراسر مراکز فروش در سطح کشور عرضه می کنند.

مراکز تولید چیلر ایستاده

مشخصات فنی چیلر ایستاده

مشخصات فنی چیلر ایستاده همانطور که گفته شد چیلرها انواع مختلفی دارند که در این بخش ما به توضیح چلر ایستاده بسنده می کنیم، باید بگوییم چیلر ها کار تهویه محیط ما را به عهده دارند و با توجه به دما و شزایط دمایی محیط گرم کننده و خنک کننده هستند و محیط را برای ما مطلوب و تهویه می کنند. چیلرها دارای مخزن آب هستند که با همکاری حرارت و آب موجود در مخزن فرآیند تهویه هوا در این دستگاه صورت می گیرد.

از مشخصات فنی چیلر باید به عملکرد بالا و هزینه نصب و راه اندازی پایین، پایداری و مقاومت آب در دماهای پایین، سازگاری مدار خنک کننده چیلر ایستاده با آب دِیونیزه شده، مجهز به سیستم هشدار دهنده سطح آب، دارای مخازن نگهداری آب که به صورت هوشمند به سیستم های هشدار متصل هستند، قابلیت تنظیم تک تک دریچه های دستگاه، دارای فیلترهایی برای جلوگیری از ذرات گرد و غبار اشاره کرد.

از دیگر مشخصات و مزیت های این دستگاه باید به دارا بودن حسگرهای هشدار دهنده فشار در بخش خروجی،دارای سنسورهای دما در قسمت ورودی و خروجی، دارای سنسور تنظیم دمای محیط، دارای پنل کنترلی پر قدرت و دارای قابلیت تنظیم و کنترل دستگاه از راه دور اشاره کرد. طول عمر و ماندگاری این دستگاه ها بالا است و هم نصب آسنی دارند و هم طرز استفاده از آن آسان و راحت است.

چیلر ها تنوع مدل بالا و دارای ظرفیتی مشخص در خنک سازی و کنترل و تنظیم دستگاه هستند، قطعاتی که در چیلر ها استفاده شده چه در برندهای داخلی و چه در برند های خارجی از کیفیت و مرغوبیت بالایی برخوردار و دوام بالایی دارند. قیمت یک چیلر به مدل، ظرفیت و نوع چیلر و برند آن بستگی دارد. به طور کلی دو نوع چیلر به نام چیلر تراکمی و چیلر جذبی داریم که مدل های هر کدام نیز تنوع بسیاری دارد.

شرکت پخش چیلر ایستاده

شرکت پخش چیلر ایستاده شرکت پخش چیلر ایستاده این دستگاه های پرمخاطب و پر مشتری را به تمامی مراکز فروش در سطح کشور توزیع می کنند تا براحتی در دسترس شما مشتریان گرامی قرار بگیرد و شما سروران عزیز علاوه بر حضور در فروشگاه و خرید حضوری می توانید از طریق فروش غیر حضوری و با رفتن در سایت های معتبر فروش اینترنتی این کالا را خریداری کنید و از مزیت آن بهره مند شوید و به راحتی دما و هوای محیط خود را تهویه و مطلوب سازید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.