مراکز توزیع چیلر برقی

شرکت ها و نمایندگی های زیادی به عنوان مراکز توزیع چیلر برقی در حد وسیع و گسترده ای فعالیت می کنند که کار توزیع و پخش انواع چیلر برقی در بازار کلیه استان ها را به عهده دارند. این مراکز به دلیل ارائه محصولات با کیفیت و هم چنین توزیع مناسب چیلر ها در بازار، از سطح اعتبار و آبروی زیادی برخوردار هستند. علاوه بر این در مراکز توزیع می توان انواع چیلر برقی در ظرفیت های متفاوت را یافت.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

مراکز توزیع چیلر برقی

مشخصات فنی چیلر برقی

مشخصات فنی چیلر برقی چیلر برقی یکی از دستگاه های پیشرفته است که برای خنک کردن محیط های مسکونی، تجاری، صنعتی و … استفاده می کنند. به طور معمول چیلر برقی کار خود را که معتدل کردن هوای محیط است را به وسیله انرژی الکتریکی انجام می دهد به همین دلیل به آن، چیلر برقی می گویند. این چیلر ها از قطعات فنی بسیار مهمی تشکیل شده اند.

از مشخصات فنی چیلر برقی می توان وجود قطعه ای به نام کمپرسور را نام برد که نقش مهمی را در چیلر ایفا می کند و جزء مهم ترین قطعات آن محسوب می شود به گونه ای که کارشناسان وجود این قطعه را از حیاتی ترین اجزاء چیلر دانسته اند.

از دیگر مشخصات فنی چیلر برقی، داشتن وسیله ای به نام کندانسور است. این قطعه در چیلر، بخار آب موجود را می گیرد و به مایع تبدیل می کند بدین جهت در خنک کردن محیط سهیم می باشد.

علاوه بر موارد فوق، داشتن اپراتور نیز یکی از مشخصات فنی چیلر است. این قطعه نیز از اجزای اصلی چیلر به حساب می آید و وظیفه تبخیر کنندگی را به عهده دارد.

همچنین در چیلر قطعه دیگری به نام شیر انبساط وجود دارد که جزء مشخصات فنی آن تلقی می شود. این شیر معمولا قبل از اپراتور بر روی چیلر نصب می شود و فشاری که از کمپرسور خارج می شود را تنظیم و کنترل می نماید. ِ

محل فروش چیلر برقی

محل فروش چیلر برقی فروشگاه های آنلاین اینترنتی یکی از محل های فروش چیلر برقی محسوب می شود. در این محل فروش به صورت مستقیم و غیر حضوری شکل می گیرد به عبارتی دیگر نیازی به مراجعه حضوری مشتری نیست بلکه با مشاهده و انتخاب نوع چیلر و در نهایت پرداخت هزینه آن، سفارش چیلر صورت می گیرد و محل فروش موظف است تا در کمترین زمان ممکن چهار سفارش داده شده را به آدرس خریدار ارسال نماید.

در این محل ها کلیه چیلر های قابل فروش به همراه ذکر قیمت و مشخصات به اشتراک گذاشته می شود تا خریداران بدون هیچ گونه ناراحتی بتوانند چیلر مورد نظر خود را تهیه نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.