عرضه کننده چیلر برقی

چیلرهای برقی جهت تأمین هوای مطلوب و مناسب برای محیط پیرامونمان قابل استفاده می باشد و روز به روز به دلیل داشتن کیفیت بالا و راندمان خوبی که این دستگاه دارد جایگاه بهتری در بین مردم پیدا می‌ کند.

مراکز عرضه کننده چیلر برقی باید این محصول را مطابق با استانداردهای جهانی تولید کنند و به نحوی این دستگاه را تنظیم کنند که پایین‌ ترین حد مصرف برق را داشته باشد تا مشتریان بیشتر تمایل به خرید این محصول داشته باشند.

عرضه کننده چیلر برقی

کاربرد چیلر برقی چییست؟

کاربرد چیلر برقی چییست؟ کاربرد چیلر برقی چیست؟

 • امکان تامین دمای مناسب برای سرمایش و گرمایش فضاها و اتاق های مختلف به صورت جداگانه وجود دارد.
 • چنانچه فضای بزرگی داشته باشیم استفاده از چیلرها می‌ تواند هوای مطبوعی را برای فضای ما تامین کند.
 • چیلر ها به سبب اینکه نسبت به کولرهای گازی مصرف برق کمتری دارند قبل از خروج هوا توسط فیلترهای گوناگون می توانند آن را به‌ خوبی تسویه کنند و هوای مطبوع و پاک را وارد فضای اطراف مان کنند.
 • قابل استفاده در صنعت تولید پلاستیک و تزریق
 • قابل استفاده برای تجهیزات جوشکاری

چگونگی عملکرد چیلر برقی:

اساس کار دستگاه های چیلر برقی بدین صورت است که باید گرما را دریافت کنند و سپس آن را به سرما تبدیل کنند در واقع در دستگاه های چیلر با کاهش فشار عملیات تبخیر در دمای پایین صورت می‌ پذیرد.

چه مواردی بر ظرفیت چیلر تاثیر می گذارد؟

 1. جهت تابیدن نور خورشید
 2. نوع کاربری محیط
 3. موقعیت آب و هوایی و جغرافیایی
 4. میزان ارتفاع سقف
 5. بررسی وجود دستگاه های مختلف گرمایشی

سعی کنید چیزی را مراکزی خریداری کنید که خدمات پس از فروش مناسب و ضمانتنامه به مشتریان عرضه می کنند، زیرا این دستگاه دارای عملکرد حساس و مهمی است و نیاز دارد که هر چند مدت یک متخصص آن را بررسی و چک کند تا مشکلی برای دستگاه ها ایجاد نشود.

راهنمای خرید چیلر برقی

راهنمای خرید چیلر برقی

راهنمای خرید چیلر برقی:

انتخاب و خرید چیلر برقی مناسب بسیار مهم و ضروری می باشد و باید افرادی که جهت خرید به فروشگاه های مورد نظرشان مراجعه می کنند حداقل اطلاعات لازم را در این زمینه داشته باشند تا بتوانند کالای مناسب و با کارایی بالا انتخاب کنند.

بنابراین برخی از مواردی که باید در هنگام خرید چیلر باید به آن توجه کنید به شرح زیر می باشد:

 1. حتماً دقت کنید که برای چه محیطی می خواهید چیلر بخرید زیرا بسته به فضا و ابعادی که دارید می توانید چیلرهای مختلفی را انتخاب کنید که بهترین کارایی را داشته باشد و بدین صورت میزان برق مصرفی را کاهش دهید.
 2. انتخاب این که چیلر را با چه کمپرسوری خریداری کنید بسیار اهمیت دارد زیرا در بازار 4 نوع کمپرسور برای چیلر وجود دارد.
 3. انتخاب چیلر با ظرفیتی مناسب بسیار اهمیت دارد زیرا اگر این ظرفیت به درستی انتخاب نشود می‌تواند به صورت جبران‌ ناپذیری به افراد وارد کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.