شرکت تولید چیلر تهویه

شرکت تولید چیلر تهویه، مطابق با آخرین تکنولوژی روز دنیا در حوزه تولید سیستم‌های سرمایشی و با استفاده از مدرن‌ترین تجهیزات صنعتی، تولید و طراحی انواع چیلر خانگی و صنعتی را در دستور کار قرار داده است. تولیدات طراحی شده توسط شرکت معتبر تولید چیلر از حیث کیفیت بدنه و نوع طراحی قطعات قابل رقابت با نمونه‌های مشابه وارداتی هستند و از سطح کیفی ممتازی برخوردارند.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

شرکت تولید چیلر تهویه

نحوه کار چیلر تهویه

نحوه کار چیلر تهویه

چیلرهای تهویه یکی از مهمترین تجهیزات و سیستم‌های تهویه مطبوع هستند که دارای کاربردهای متعددی در فضاهای مسکونی و صنعتی هستند. از حیث ساختار و نحوه کار چیلر تهویه، مدل‌های مختلف چیلر دارای عملکرد تقریبا مشابهی می‌باشند. اما میزان بازدهی این تجهیزات با توجه به ظرفیت دستگاه و تعداد قطعات اساسی مانند کمپرسورها متفاوت است.

در تمامی انواع چیلرهای تهویه، مایع خنک کننده یا مبرد که عموماً آب است، گرمای محیط را گرفته و تهویه مطبوع و سرمایش فضاهای مختلف را فراهم می‌آورد. در مرحله نخست سیال گرم وارد اواپراتور می‌شود و عملیات گرفتن حرارت صورت می‌پذیرد و سپس آب یا هوای سرد کننده وارد کندانسور می‌شود تا حرارتی که از محیط گرفته را از دست دهد. سپس سیال جداسازی شده و هوای خنک وارد شیر انبساط و مجددا وارد اواپراتور می‌گردد و فضا را خنک می‌کند.

بسته به ظرفیت ورودی، تعداد کندانسور و کیفیت طراحی و تولید دستگاه، انواع مختلف چیلر دارای بازدهی متفاوتی هستند. به همین دلیل از مدل‌های کوچک چیلر در فضاهای مسکونی و از انواع چیلر با ظرفیت بالا در فضاهای صنعتی و نیمه صنعتی استفاده می‌شود.

ارائه کننده چیلر تهویه

ارائه کننده چیلر تهویه

فروش انواع چیلرهای تصفیه توسط مراکز مختلفی مانند نمایندگی معتبر شرکت سازنده و مرکز پخش و فروش بدون واسطه در سراسر کشور صورت می‌پذیرد. خرید از مرکز پخش مستقیم، یکی از بهترین متدها برای خرید مدل‌های مختلف تجهیزات تصفیه است. از آنجا که این مرجع فروش، دارای ارتباط مستقیم با شرکت‌های سازنده است، بهترین و جدیدترین چیلر تصفیه را با کیفیت منحصر به فرد و قیمت بی نظیر عرضه می‌کند.

متقاضیان خرید انبوه و خانگی انواع چیلر تصفیه می‌توانند برای خرید تجهیزاتی با کیفیت ممتاز و قیمت استثنایی، از طریق مرکز بدون واسطه ارائه کننده چیلر اقدام کنند. این مرکز فروش علاوه بر عرضه محصولات گوناگون، دفترچه راهنمای هر یک از تجهیزات را در اختیار خریداران قرار می‌دهد و مشخصه های فنی، ویژگی‌ها و میزان عملکرد و بازدهی چیلرهای تصفیه مختلف را توضیح می‌دهد.

متقاضیان خرید می‌توانند با بررسی و مقایسه مشخصات فنی چیلرهای عرضه شده، با توجه به وسعت فضا و کارایی مد نظر، تجهیزاتی با کیفیت را خریداری نمایند. مرکز پخش بدون واسطه، علاوه بر عرضه محصول به صورت فیزیکی، ثبت سفارش و خرید به صورت اینترنتی و غیر حضوری را نیز مهیا نموده است و امکان خرید محصولاتی با ضمانت کیفی را ایجاد کرده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.