سفارش داکت اسپلیت پکیج

داکت اسپلیت پکیج با طراحی بسیار شیک و کارایی بالا با قیمت عمده و مستقیم قابلیت فروش به شما مشتریان گرامی را دارد. سفارش این کالا با کیفیت بسیار خوب و برند معتبر و قیمتی مناسب در تعداد بالا امکان پذیر می باشد. ما این کالا را به شما در حجم زیاد و برندهای معتبر و عملکردی عالی معروض می داریم. داکت اسپلیت پکیج مناسبت خوبی در جهت سرمایش و گرمایش دارد. سفارش داکت اسپلیت پکیج

مشخصات داکت اسپلیت پکیج

مشخصات داکت اسپلیت پکیج

داکت اسپلیت پکیج دارای ویژگی های متعددی است که من در اینجا سعی می کنم به مواردی از آن و به صورت مختصر و مفید در جهت اطلاع رسانی به شما مخاطبان گرامی اشاره کنم.

  1. از بارزترین مشخصات داکت اسپلیت دو منظوره بودن این دستگاه می باشد که برای فصول گرم و سرد سال کارایی داشته و مناسبت لازم را دارد.
  2. به لحاظ تهویه بهترین و مناسب ترین گزینه است که می تواند در اماکن مختلف مورد استفاده قرار گیرد. نم و میزان رطوبت هوا با این دستگاه به حداقل می رسد.
  3. این کالا قابلیت نصب توکار دارد. در واقع با بکارگیری سقف های کاذب می توان آن را به خوبی درون سقف تعبیه نمود.
  4. با به کارگیری اتصالات لوله مسی می توان آن را از فضای بیرونی ساختمان متصل به یونیت خارجی نمود.
  5. از یک ترموستات دیجیتال در جهت کنترل بهره مند می باشد.
  6. دستگاه ایرواشر در دو نوع سرمایشی و گرمایشی با استفاده از پودر کردن آب سرد و فن و در زمستان با پکیج ساختمان در جهت گرمایشی استعمال می شود.
  7. از ظرفیت بسیار خوب و قابل توجهی در جهت ایجاد هوای گرم و یا سرد برخوردار می باشد. به لحاظ قیمت در رده محصولات بسیار با صرفه و اقتصادی قرار دارند. همواره جریان هوا به صورت کاملا سالم درون فضا موجود می باشد.

قیمت خرید داکت اسپلیت پکیج

قیمت خرید داکت اسپلیت پکیج داکت اسپلیت پکیج از قیمت های متفاوتی برخوردار است و البته تغییر قیمت بستگی به مدل و طراحی و همچنین برند آن دارد. خرید داکت اسپلیت پکیج با قیمت کلی و حذف و واسطه ها موجبات کاهش قیمت را به خوبی فراهم می کند. قیمت های عمده امکان خرید بسیار خوبی را برای مشتریان فراهم نموده و تولیدکنندگان و فروشندگان عمده با بهره مندی از روش عرضه مستقیم توانسته اند تعادل و توازن نسبی را در بازار فراهم نمایند.

شرایط بازار نیز در کاهش یا افزایش نرخ این کالا دخیل می باشد. شما مشتریان و مخاطبان ارجمند در صورت تمایل به خرید و یا استعلام قیمت ها می توانید از طریق برقراری ارتباط با واحد فروش اقدام نمایید. قیمت فروشنده بسیار مناسب و ارزان تعریف شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.