راهنمای خرید چیلر ساختمان

راهنمای خرید چیلر ساختمان و سیستم تهویه هوا را می توان از کلیه مراکز معتبر فروش تهیه کرد. تهیه این دفترچه راهنما در هنگام خرید چیلر بسیار مهم می باشد چون کلیه مشخصات، ویژگی ها، نحوه راه اندازی، ظرفیت و … در آن قید شده است که خریدار می تواند با مشاهده آن نوع مورد نیاز خود را خریداری کند. به طور معمول همراه با همه دستگاه ها چیلر یک دفترچه راهنما به خریدار ارائه می شود.

راهنمای خرید چیلر ساختمان

مشخصات فنی چیلر ساختمان

مشخصات فنی چیلر ساختمان چیلر ساختمان یکی از وسایل سرمایشی یا همان خنک کننده است که در درون ساختمان ها نصب می شود. کار این وسیله خنک کردن هوای درون ساختمان است که از طریق بیرون راندن هوای گرم به بیرون، دمای محیط را متعادل می کند از این رو چیلر ها از قطعات فنی مهمی تشکیل شده اند.

از مشخصات فنی چیلر ها می توان به داشتن دستگاه های کنترل کننده اشاره کرد. این دستگاه ها کلیه امور مربوط به کمپرسورها، فن ها و شیلنگ زیر پکیج و سایر قطعات را تنظیم و کنترل می کند. همچنین قابلیت متصل شدن به سیستم های مدیریت ساختمان را نیز دارد که تمامی این وظایف را در راستای صرفه جویی در مصرف انرژی الکتریکی انجام می دهد.

از دیگر مشخصات چیلر ها، داشتن اینورتر بودن موتور محرک است که این مزیت باعث می شود تا دستگاه متناسب با نیاز مصرف کننده، انرژی الکتریکی مصرف نماید از این رو از مصرف بی رویه برق جلوگیری می شود.

علاوه بر این چیلر های ساختمان قدرت آنالیز کردن اطلاعات دستگاه را نیز دارد به نحوی که قبل از بروز عیب و نقص در دستگاه، می تواند آن را شناسایی کند و به شکل هشدار هایی آن را نشان می دهد به این ترتیب می تواند نحوه عملکرد دستگاه را کنترل نماید. همچنین این چیلر از نظر فنی دارای مورد هایی هستند که علاوه بر عملکرد صحیح، هیچ گونه ضرری به محیط زیست نمی رسانند و درصد راندمان دستگاه را افزایش می دهند.

لیست قیمت چیلر ساختمان

لیست قیمت چیلر ساختمان لیست قیمت چیلر ساختمان در بازار متفاوت می باشد چون قیمت ها بر اساس عواملی چون توان، ظرفیت، نوع برند به کار گرفته شده در قطعات، شرایط رقابتی بازار، توان و … تعیین می شود به گونه ای که هر یک از این عوامل به طور مستقیم بر روی قیمت چیلر تاثیر می گذارد.

به طور معمول تولید کنندگان جهت دسترسی و اطلاع بیشتر مشتریان از سطح قیمت ها، لیست قیمت را به همراه ذکر ویژگی ها و مشخصات چیلر ساختمان در وب سایت های اختصاصی خود به اشتراک می گذارند تا خریداران با مشاهده و بررسی لیست بتوانند طرح مورد نظر خود را خریداری نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.