تولید کننده ایرواشر گلخانه ای

ایرواشر ها سیستم های تهویه ای هستند که میزان رطوبت و دما را تنظیم می کنند از ایرواشر ها در گلخانه ها استفاده می شود تا شرایط برای رشد گیاهان فراهم شود استفاده از ایرواشر باعث می شود گلدهی و جوانه زنی گیاهان سریع ترانجام شود.

به دلیل کاربرد فراوان ایرواشر ها در گلخانه ها، ساختمان مسکونی و تجاری و… امروزه بسیاری از شرکت ها در حال تولید ایرواشر گلخانه ای می باشند و محصولات تولیدی خود را با استفاده از روش های نوینی به فروش می رسانند.

تولید کننده ایرواشر گلخانه ای

نحوه کار ایرواشر گلخانه ای

نحوه کار ایرواشر گلخانه ای نحوه کار ایرواشر گلخانه ای بدین گونه است که توسط فن هوا را به داخل دستگاه می کشد واین گونه میزان رطوبت و گرما را تنظیم می کنند ایرواشر علاوه بر تنظیم دما و رطوبت آلودگی هوا را نیز از بین می برند برای تنظیم گرمایش ایرواش درون این دستگاه کویل های آب گرم تعبیه شده است که با دمیدن هوای گرم باعث گرم شدن هوا می شود.

ایرواشر ها برای سیستم سرمایش خود از محفظه تزریق آب استفاده می کنند و توسط افشانک ها آب را با فشار در مسیر هوا پمپاژ می کنند و این گونه هوای خنک شده را در سراسر محیط گلخانه و ساختمان توزیع می کنند و از این طریق رطوبت هوا را افزایش داده و گرد و غبار را می زدایند از خصوصیات ایرواشر ها در این مطلب به چند مورد اشاره می کنیم.

برخی از ایرواشر ها دارای نمایشگر دیجیتال، دارای سیستم هشدار نگهدارای، دارای سیستم خاموش کن و صورت اتوماتیک در زمان هایی که مخزن آب خالی باشد و نمایش سطح رطوبت سنجی می باشند راه اندازی ایرواشر ها بسیار آسان می باشد در هنگام خرید این محصول باید به این نکته توجه کنیم که از تجهیزات با کیفیت بالا و متناسب با استاندارد های روز صنعت تهویه ساخته شده باشد و ظرفیت هوادهی این دستگاه نیز بالا و استاندارد باشد.

فروشگاه عرضه ایرواشر گلخانه ای

فروشگاه عرضه ایرواشر گلخانه ای به دلیل اهمیت بالای کار ایرواشرها در گلخانه ها و برخی از مکان های دیگر این محصول در بین افراد طرفداران بسیاری را به خود اختصاص داده است از این رو شرکت های بسیاری در حال تولید ایرواشر گلخانه ای استاندارد و درجه یک می باشند ومحصولات خود را به روش مستقیم به فروش می رسانند.

شرکت های تولید کننده ایرواشر محصولات خود را با استفاده از وب سایت های اینترنتی به فروش می رسانند زیرا با استفاده از این روش دیگر نیازی نیست افراد وقت و هزینه بسیاری را صرف کنند و امکان آسیب رسیدن به دستگاه نیز کاهش پیدا می کند زیرا واسطه ها حذف می شود برای خرید تنها لازم است به وب سایت های اینترنتی که خود فروشگاه عرضه ایرواشر می باشند مراجعه کرده و با رفتن به بخش محصولات ایرواشر مورد نیاز خود را سفارش دهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.