استعلام قیمت چیلر پشت بامی

با توجه به نوسانات دائمی قیمت ها در حوزه خرید و فروش انواع چیلرهای برقی و شیلنگ زیر پکیج، نمی توانیم قیمت مشخصی برای چیلرهای پشت بامی تعیین کنیم اما یک راه حل برای استعلام قیمت چیلر پشت بامی، واحد فروش سایت شرکت ما است که شما می توانید با کارشناسان این بخش در ارتباط باشید.

تولیدکنندگان و عرضه کنندگان چیلر پشت بامی باید تمهیداتی در جهت عرضه بدون واسطه و مستقیم این کالا در نظر بگیرند تا همه مردم امکان خرید داشته باشند و در نهایت رضایت مشتریان را جلب کرده و بازار خرید و فروش خوبی داشته باشند.

استعلام قیمت چیلر پشت بامی

مشخصات فنی چیلر پشت بامی

مشخصات فنی چیلر پشت بامی

سیستم تهویه هوا و چیلرهای پشت بامی برای خنک کردن هوا و قابل نصب در پشت بام مراکزی مانند بیمارستان ها، خانه ها، ادرات و … قابل استفاده هستند و با کمک کانال کشی می توانند این هوای خنک و مطبوع را به درون ساختمان و بخش های مختلف آن هدایت کنند.

ویژگی های پیلی های پشت بامی:

  1. اشغال نکردن فضای داخل ساختمان
  2. داشتن صدای کمتر در هنگام روشن بودن و استفاده کردن
  3. تامین هوای تازه و مطبوع
  4. کم کردن میزان برق مصرفی و انرژی

مشخصات فنی چیلر پشت بامی:

  • برای آنکه این چیلر ها مقاومت بالایی در شرایط مختلف جوی داشته باشند و بتوانند طول عمر بیشتری داشته باشند جنس رویه آن را از ورق های گالوانیزه می سازند و دارای دو عایق برای صدا و حرارت است که عایق صدا برای قسمت کمپرسور و عایق حرارت برای قسمت کویل است.
  • این دستگاه دارای کنترل کننده جهت نشان دادن خطاهای احتمالی، زمانبندی برای روشن شدن دستگاه، بخش خنک کننده و گرم کننده می باشد.
  • داشتن تجهیزات حفاظتی برای بخش های اصلی و مهم مانند پنل های برقی، قطع کننده ها و … است.

کارخانه فروش چیلر پشت بامی

کارخانه فروش چیلر پشت بامی

در کشور ما کارخانه فروش چیلر پشت بامی متعددی وجود دارد که افراد با توجه فاکتورهایی که برای خرید این محصول در نظر دارند می توانند نسبت به انتخاب محصول مورد نظر خود اقدام کنند و نیازهای خود را برطرف کنند.

کارخانه ها و مراکز عرضه چیلر پشت بامی باید تمهیداتی در جهت عرضه بدون واسطه و سریع این کالا در نظر بگیرند تا بتوانند فروش بالاتری داشته باشند و به خوبی در بازار با سایر رقبای خود به رقابت بپردازند و حتی در این صورت می توانند محصولات خود را به سایر کشورهای دیگر هم صادر کنند.

سایت شرکت ما به عنوان مرجع عرضه انواع و اقسام چیلرهای برقی، آماده خدمت رسانی به شما مشتریان عزیز است تا به صورت غیرحضوری و با صرف هزینه کمتر محصول مورد نظر خود را انتخاب کنند و نسبت به ثبت سفارش در سایت مذکور خرید خود را در کمترین زمان ممکن انجام دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.