آخرین قیمت داکت اسپلیت ایرانی

داکت اسپلیت ایرانی یکی از محصولات و تجهیزات جایگزین برای کولر گازی می باشد که نصب آن در سقف های کاذب انجام می شود و می ‌تواند در همه اتاق ها جهت ایجاد سرمایش و حتی گرمایش مورد استفاده قرار بگیرد.

برای اطلاع از آخرین قیمت این داکت اسپلیت می توان با فروشنده آن به طور مستقیم ارتباط برقرار کرد و از قیمت روز این محصول همچنین نحوه سفارش و دریافت آن باخبر شد.

آخرین قیمت داکت اسپلیت ایرانی

مشخصات داکت اسپلیت ایرانی

مشخصات داکت اسپلیت ایرانی داکت اسپلیت ایرانی محصولی است که جهت ایجاد سیستم تهویه مطبوع در فضاهایی همچون آپارتمان یا دفتر کار مورد استفاده قرار می گیرد؛ این محصول از دو بخش هواساز و کندانسور یا به عبارتی یونیت داخلی و خارجی تشکیل شده است که به وسیله دو عدد لوله مسی به همدیگر متصل می گردند و باعث ایجاد هوای سرد می شوند که این هوا توسط داکت اسپلیت به سالن یا اتاق های مختلف هدایت می شود.

از مشخصات داکت اسپلیت می توان به میزان مصرف پایین انرژی آنها اشاره کرد که از نوع A می باشد به این معنی که از میزان مصرف انرژی کمی برخوردار هستند همچنین ظرفیت این محصول ایرانی از 18000 تا 60000 متغیر است و کم ظرفیت ترین آنها تا مساحت 40 متر مربع و بزرگترین آنها واحدهای با مساحت 150 متر مربع را پوشش می دهند.

از دیگر مشخصات این دستگاه می توان به موارد زیر به طور خلاصه اشاره کرد :

  • این دستگاه قابلیت نصب به صورت افقی در کمترین فضا را در دارد.
  • به حداقل میزان لوله کشی در بخش‌هایی همچون کف و سقف واحد ناز خواهد بود.
  • سرما و گرما را به صورت یکنواخت و از طریق کانال های خود به بخش‌های مختلف اتاق ها هدایت می کند.

بازار فروش داکت اسپلیت ایرانی

بازار فروش داکت اسپلیت ایرانی

فروش داکت اسپلیت ایرانی با قیمت مناسب توسط فروشنده معتبر این محصول در کشور انجام می ‌شود و کسانی که قصد سفارش این داکت اسپلیت را دارند می توانند نیاز خود به این دستگاه را از طریق این فروشنده و غیر حضوری از همین وب سایت تامین کنند؛ آنها می ‌توانند در مراجعه به این سایت انواع مختلف این دستگاه در ظرفیت های گوناگون آن را مشاهده و از مشخصات هر یک از آنها باخبر شوند سپس بر اساس نیاز و حجم فضای که در اختیار دارند نسبت به سفارش گزینه مورد نظر اقدام کننده تا با پایین ترین قیمت ممکن و در اسرع وقت در اختیار آنها قرار بگیرد.

قیمت پایین تر این دستگاه نسبت به انواع کولر گازی باعث شده است که تمایل به استفاده از آنها در ساختمان ها به ویژه آپارتمان ها بیشتر شود و به همین دلیل بازار فروش این محصول بهتر شده است تا جایی که امکان صادرات آن به کشورهای دیگر نیز به راحتی فراهم می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.